fbpx
facebook instagram

Studio Inżynierska to kameralne studio fotograficzne, mieszczące się w samym sercu warszawskiej Pragi. Wygodne, ciche i przytulne, jest idealnym miejscem do pracy, w spokojnej, nie wymagającej pośpiechu atmosferze.

Studio znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Inżynierskiej 3, w centrum Nowej Pragi, inspirującej enklawie rzemieślników, artystów, ludzi barwnych i kreatywnych.

Dogodna lokalizacja studia w bliskim sąsiedztwie Dworca Wileńskiego (PKP + Metro), zapewnia łatwy dojazd zarówno z innych dzielnic Warszawy, jak i spoza miasta. Na przyjeżdżających samochodami czeka podwórko kamienicy, z wolnymi miejscami postojowymi.

Plan zdjęciowy Studia Inżynierska to ok. 50m2. Centralne miejsce zajmuje narożna cyklorama o powierzchni ok. 20 m2 (5 m szerokości i 4 m długości). Wysokość pomieszczenia to ok. 3,5 m. Odejście od tła do 10 m.

Poza planem zdjęciowym, do dyspozycji naszych gości oddajemy dobrze oświetlone stanowiska do makijażu, przebieralnię z dużym lustrem, toaletę, kącik wypoczynkowy z kanapą i ławą oraz aneks kuchenny z barkiem, herbatą, kawą i ekspresem do kawy. Całe wnętrze jest nowe, świeżo po remoncie, wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły.

Tworząc naszą pracownię, staraliśmy się aby była miejscem przyjemnym, wygodnym, nieco na uboczu, zapewniającym komfort spokojnej pracy. Pragniemy podzielić się z Wami tym miejscem i jego niepowtarzalną atmosferą. Zapraszamy do kontaktu, odwiedzin, do wspólnej pracy oraz do dzielenia się z nami opiniami i pomysłami na to, jak uczynić Studio Inżynierska, jeszcze lepszym miejscem.

Zapraszamy do naszego studia na Inżynierskiej!